Kontakt

Modom Podhale Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 18
34-424 Szaflary
Tel. +48 18 54 61 980

Obsługa sprzedaży internetowej
Szaflary, ul. Zakopiańska 18

Zamówienia, wysyłki, reklamacje
tel. +48 607 880 010
e-mail: sklep@modom.pl 

Oddział w Szaflarach
Szaflary, ul. Zakopiańska 18

Budownictwo Ogólne, Wyposażenie łazienek
tel. +48 18 2754094
e-mail: szaflary@modom.pl
Panele Podłogowe, Podłogi Drewniane, Drzwi
tel. +48 18 2754987
e-mail: panele@modom.pl
Kominki, Wkłady Kominkowe, Piece, Okna, Tynki i Farby
tel. +48 18 2755114
e-mail: kominki@modom.pl

Oddział w Nowym Targu
Nowy Targ, ul. Szaflarska 141

Budownictwo Ogólne - Market budowlany
tel. +48 18 2657403
e-mail: nowytarg@modom.pl

Oddział w Bukowinie
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 150 A

Budownictwo Ogólne – Market Budowlany
tel. +48 182000845
e-mail: bukowina@modom.pl
Elektryka i Hydraulika
tel. +48 182077123
e-mail: bukowina@modom.pl

Oddział w Zakopanem
Zakopane, ul. Szymony 15B

Budownictwo Ogólne – Market Budowlany
tel. +48 182063033
e-mail: zakopane@modom.pl

Oddział w Jabłonce
Jabłonka, ul. Przemysłowa 2

Budownictwo Ogólne – Market Budowlany
tel. +48 182640505
e-mail: jablonka@modom.pl

Oddział w Kościelisku
Kościelisko, ul. Strzelców Podhalańskich 14

Budownictwo Ogólne – Market Budowlany
tel. +48 182070790
e-mail: koscielisko@modom.pl

Oddział na Słowacji
Słowacja, Liptowski Mikulasz, ul. 1 Maja 4313 - ( link )

Dział Handlowy
tel. +48 18 2754094
e-mail: handlowy@modom.pl
Dział Marketingu
tel. +48 18 2754192
e-mail: marketing@modom.pl

Napisz do nas
*pola obowiązkowe