Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901738198531
Wysyłka od: 36.00 PLN

Grilluj tak, jak lubisz!

Wielofunkcyjny grill ogrodowy to niezbędny dodatek plenerowych imprez w gronie bliskich. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że grillowanie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Zabudowany w pokrywie termometr i funkcja regulacji przepływu powietrza, pozwalają na pełną kontrolę temperatury panującej wewnątrz, bez potrzeby jej unoszenia.

Najlepszy grill węglowy z kołami transportowymi

  • wykorzystane materiały pozwalają na długi czas grillowania
  • otwory wentylacyjne umożliwiają szybkie rozpalenie i utrzymanie odpowiedniej temperatury, dzięki termometrowi oraz możliwości regulacji przepływu powietrza można regulować temperaturę
  • zwiększona powierzchnia rusztu
  • Wbudowana taca na popiół ułatwia czyszczenie
  • koła transportowe i nienagrzewający się uchwyt pozwala na łatwy przemieszczanie
  • przechowywanie podręcznych akcesoriów na półkach

Wysokość: 105 cm

Szerokość: 115 cm

Głębokość: 68 cm

Ruszt główny: 52 x 33 cm

Materiał rusztu: Żeliwny

Wymiary rusztu: 57 x 43 cm

Powierzchnia grillowania: 2451 cm²

Rodzaj grilla: Węglowy

Wyposażenie Dodatkowe: KKoła transportowe, otwieracz do butelek, otwór wentylacyjny, pokrywa, półka, półka dolna, regulacja przepływu powietrza, uchwyt transportowy, wieszaki na akcesoria

Solidna, składana półka z wieszakami na akcesoria oraz stalowa kratownica ułatwią zorganizowanie przestrzeni każdemu mistrzowi grillowania. Płynna regulacja wysokości rusztu i praktyczny otwieracz do butelek to dodatkowe atuty tego modelu.

Stabilna konstrukcja i wygodny transport

Grill węglowy został wykonany z najwyższej jakości materiałów, odpornych na wysoką temperaturę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Specjalnie zaprojektowana, solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków. Model wyposażony jest w nienagrzewający się uchwyt oraz koła transportowe, co w znacznym stopniu ułatwia przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce. Łatwe i wygodne czyszczenie zapewnia wysuwana taca na popiół.

DUŻY GRILL OGRODOWY z pokrywą i termometrem

Grill węglowy z pokrywą i termometrem posiada 2-częściowy ruszt główny, emaliowany podgrzewacz oraz żeliwny ruszt na węgiel. Dzięki zwiększonej powierzchni grillowania możliwe jest przyrządzanie kilku potraw jednocześnie. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie praktyczność i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grillowaniem!

Polecamy