Klej systemowy ISOL GLUE do płyt kominkowych - opakowanie (wiaderko) 1,65kg Wysokotemperaturowy klej na bazie szkła wodnego zmodyfikowany nieorganicznym materiałem.
Zastosowanie: Klej systemowy ISOL GLUE służy do wykonywania połączeń płyt kominkowych SUPER ISOL
Przeznaczenie
• klejenie płyt krzemianowo-wapniowych SUPER ISOL ze sobą i do innych podłoży (również do metalu i drewna)
• klejenie ceramiki szamotowej
Charakterystyka
• pasta gotowa do stosowania o gęstości około 1,85 g/cm3
• dobrze zwilża ceramikę włóknistą i twardą
• kolor: beżowy
• opakowanie: 1,65kg
Sposób nanoszenia
• szpachla
• po otwarciu pojemnika klej przemieszać szpachlą
• klej nanosimy na wolną od kurzu i pyłów powierzchnię płyty SUPER ISOL szpachlą
• następnie szpachlę z ząbkami przeciągamy po warstwie naniesionego kleju i płytę przyklejamy do podłoża lub drugiej płyty • w przypadku klejenia brzegów płyt należy dany brzeg płyty i powierzchnię, do której płytę będziemy kleić przed pomalować impregnatem i dopiero nanosić warstwę kleju
Obróbka termiczna
• po sklejeniu danych elementów należy odczekać około 12 godzin*) i po tym upływie czasu suszyć spoinę w temperaturze minimum 110oC przy pomocy dmuchawy lub grzejnika elektrycznego lub rozpalając kominek(piec)
Kontakt w godzinach
Pon. - Pt.: | 8.00 - 17.00 | |
Sob.: | 8.00 - 14.00 | |
tel.: | (018) 275 51 14 | |
e-mail: | sklep@modompodhale.pl |