Wczytuję dane...
Producent: KRATKI

TOWAR DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE. SZYBKA WYSYŁKA !

 

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII
Korpus i front wkładu odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowanemu materiałowi - wysokogatunkowej stali.Efektywne spalanie i dłuższe utrzymywanie temperatury dzięki wyłożeniu komory spalania Acumotte - materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę w komorze. Dopalania cząstek opału dzięki deflektorowi, który wydłuża drogę spalin. Dostarczanie powietrza wyłącznie z zewnątrz dzięki wbudowanemu króćcowi dolotu powietrza fi 125 mm. Regulacja dolotu powietrza za pomocą jednej dźwigni, co wyklucza błędy w niewłaściwym użytkowaniu. Potrójny system dopowietrzenia komory spalania: powietrze pierwotne -  skierowane jest na płytę, na której odbywa się spalanie; powietrze wtórne dostarczane jest otworami w tylnej ścianie. Dodatkowo we wkładzie zastosowany jest system czystej szyby (kurtyna powietrza).

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Doskonała szczelność dzięki solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego. Elementy stalowe wycinane laserowo przy pomocy nowoczesnych urządzeń, a następnie wyginane na giętarkach CNC. Wkład wyposażony w potrójną szybę żaroodporną wytrzymująca temperaturę do 800°C.

WYGODNE UŻYTKOWANIE
Wkład wyposażony w ruszt, co znacznie ułatwia czyszczenie komory spalania. Płyta dolna wkładu znacznie obniżona w stosunku do drzwi. Podwójny system otwierania drzwi do góry (GILOTYNA) i do boku. Podnoszonym i opuszczanym drzwi ułatwiają załadunek ilość drewna a mechanizm umożliwiający otwarcie boczne pozwoli na sprawniejsze czyszczenie szyby. Ograniczenie osadzanie sadzy dzięki systemowi czystej szyby (kierownica powietrza).

NOWOCZESNY DESIGN
Potrójne przeszklenie wkładu gwarantujące maksymalną wizję ognia. Wygodny i cichy mechanizm gilotyny ułatwiający czyszczenie i obsługę wkładu. Dekoracyjna szyba typu glass wytrzymująca temperaturę do 800°C, która nadaje kominkowi nowoczesny i elegancki wygląd, optycznie powiększa front wkładu.

Gwarancja 5 lat.

Dane techniczne

Moc nominalna (kW) 10,0
Średnia moc z wody (kW) 5,5
Zakres mocy grzewczej (kW) 4.0 - 13.0
Sprawność cieplna (%) 80,0
Max ciśnienie robocze (bar) 2,0
Średnica wylotu spalin (mm) 200
Przeznaczony do rekuperacji Tak
Rodzaj paliwadopuszczalny brykiet węgla brunatnego, zalecane sezonowane drewno liściaste
Pojemność wody (l) 26,5
Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10
Temperatura spalin (℃) 217,0
Max długość polan (cm) 50
Zgodność z normą BlmSchV 2 Tak
Rodzaj przeszklenia proste
Otwieranie drzwido góry
Materiał wykonania stal
Szerokość (cm) 83,50
Wysokość (cm) 122,00
Głębokość (cm) 49,10
Dolot powietrza Tak
Wyłożenie komory spalania Tak
PopielnikNie
Ozdobna szyba typu glass Tak
Wężownica Tak
Polecamy