Wczytuję dane...
Model: 1.629-761.0
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: KARCHER

Doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie. Odkurzacze uniwersalne zbierają suchy i wilgotny brud oraz wodę. Niezawodne na co dzień, w sytuacjach awaryjnych (np. gdy wyleje pralka) i podczas remontu. Charakteryzują się wysoką siłą ssącą, wygodą obsługi, efektywnością energetyczną. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy.

Wypakuj i zacznij ODKURZAĆ już teraz szybciej, wydajniej, LEPIEJ !

Silny, kompaktowy i praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania niewielkich ilości wody. Suche zabrudzenia może usuwać po doposażeniu w filtr kartridżowy.


Technologia czyszczenia WV 2 Plus zabezpiecza przed rozchlapywaniem wody i zamoczeniem powierzchni wokół czy pod oknem w trakcie pracy.

Do 30% mniejsze zużycie energii
Odkurzacze WD charakteryzują się nie tylko wysoką siłą ssącą, ale także niskim zużyciem energii elektrycznej. Dzięki wysokowydajnym silnikom zużycie energii zostało ograniczone nawet do 30% w porównaniu do poprzednich modeli.

Większy komfort i skuteczność odkurzania
Nowa linia akcesoriów standardowych zaprojektowana specjalnie na potrzeby nowych odkurzaczy uniwersalnych WD gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia i wysoki komfort użytkowania. Dzięki nim wydajność nowych odkurzaczy znacznie wzrosła w stosunku do poprzednich modeli. Stały się jeszcze bardziej wszechstronne w zastosowaniach i jeszcze skuteczniej zbierają suche i mokre zanieczyszczenia oraz wodę.

Dane techniczne:

(Air Watt) 180
Zużycie energii (W) 1000
Pojemność zbiornika (l) 12
Zbiornik Elementy z plastiku
Średnica wyposażenia (mm) 35
Napięcie (V) 220 / 240
Ciężar bez wyposażenia (kg) 4,5
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 369 x 337 x 430

Wyposażenie:

  • Wąż ssący, 1.9 m, 35 mm
  • Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm
  • Ssawka uniwersalna, Clips
  • Filtr piankowy
  • Ssawka szczelinowa
  • Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.
  • Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
  • Listwa odbojowaKärcher oferuje doskonałe rozwiązanie do utrzymania czystości w domu i jego otoczeniu: podwórku, piwnicy, garażu czy w warsztacie majsterkowicza. Odkurzacze uniwersalne zbierają suchy i wilgotny brud oraz wodę. Niezawodne na co dzień, w sytuacjach awaryjnych (np. gdy wyleje pralka) i podczas remontu.