Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 55.00 PLN
Producent: VELUX

Velux GZL 1051 MK06 - OTWIERANIE GÓRNE
Drewniane okno dachowe Velux 78x118 cm z niepowtarzalnym systemem górnego otwierania. Elegancki górny uchwyt, który został przeprojektowany, aby łatwiej było zamykać i otwierać okno jedną ręką - teraz zintegrowany z systemem wentylacji.

Wykonanie
Produkt wykonany z sosny laminowanej warstwowo, impregnowanej i lakierowanej. Uchwyt otwierający u góry zapewnia wygodne otwieranie, zamykanie i wietrzenie bez konieczności schylania się oraz wygodną obsługę nawet w przypadku ustawienia mebli pod oknem. Zintegrowany system wentylacji zapewniający ciągły napływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym oknie.

Filtr zatrzymujący kurz i owady - dostępny i łatwy w konserwacji. Laminowane warstwowo skrzydło i ościeżnica z drewna sosnowego z impregnowaną i pokrytą bezbarwnym lakierem akrylowym powierzchnią nie wymagają konserwacji przez wiele lat użytkowania.

Wygodne mycie szyby dzięki możliwości obrotu skrzydła oraz zasuwce blokującej okno do mycia, Okna zabezpieczone przed możliwością otwarcia przez dzieci lub silny wiatr. Standardowo montowane uchwyty do łatwego i szybkiego montażu rolet i żaluzji w systemie Pick&Click®.

Kołnierz uszczelniający VELUX EDZ
Kołnierz uszczelniający VELUX EDZ dedykowany jest do pokryć o wysokości profilu do 45 mm. Może zostać zastosowany do takich pokryć dachowych jak dachówki ceramiczne, dachówki betonowe oraz blachodachówki. Zakres montażu kołnierza wynosi 20° – 90°. Kołnierz uszczelniający VELUX EDZ jest doskonałym rozwiązaniem gwarantującym szczelne połączenie okna z połacią dachu.

Kołnierz uszczelniający VELUX EDL 
Kołnierz uszczelniający VELUX EDL dedykowany jest do pokryć płaskich o wysokości profilu do 16 mm. Może zostać zastosowany do takich pokryć dachowych jak gont bitumiczny, papa. Zakres montażu kołnierza wynosi 15° – 90°. Kołnierz uszczelniający VELUX EDW jest doskonałym rozwiązaniem gwarantującym szczelne połączenie okna z połacią dachu.

okna

 • Konstrukcja: 

  Drewno klejone warstwowo

 • Przenikalność cieplna okna: 

  1,3 W/m2K

 • Gwarancja: 

  10

 • Szerokość (cm): 

  78

 • Wysokość (cm): 

  118

Polecamy