Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 55.00 PLN
Producent: VELUX

Velux GLU 0051 MK06 - OTWIERANIE GÓRNE

Model drewniano-poliuretanowy w kolorze białym, nie wymagający konserwacji. Okno to sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, tj. kuchnia, łazienka. Budowa okna GLU 0051 opiera się na drewnianym rdzeniu, pokrytym warstwą poliuretanu, co gwarantuje trwałość produktu i jego niezwykłe właściwości termiczne. Okno wyposażono w elegancki górny uchwyt zaprojektowany w taki sposób, aby otwieranie i zamykanie okna jedną ręką nie stanowiło najmniejszego problemu.

Filtr zatrzymujący kurz i owady - dostępny i łatwy w konserwacji. Laminowane warstwowo skrzydło i ościeżnica z drewna sosnowego z impregnowaną i pokrytą bezbarwnym lakierem akrylowym powierzchnią nie wymagają konserwacji przez wiele lat użytkowania.

Wygodne mycie szyby dzięki możliwości obrotu skrzydła oraz zasuwce blokującej okno do mycia, Okna zabezpieczone przed możliwością otwarcia przez dzieci lub silny wiatr. Standardowo montowane uchwyty do łatwego i szybkiego montażu rolet i żaluzji w systemie Pick&Click®.

Kołnierz uszczelniający VELUX EDZ
Kołnierz uszczelniający VELUX EDZ dedykowany jest do pokryć o wysokości profilu do 45 mm. Może zostać zastosowany do takich pokryć dachowych jak dachówki ceramiczne, dachówki betonowe oraz blachodachówki. Zakres montażu kołnierza wynosi 20° – 90°. Kołnierz uszczelniający VELUX EDZ jest doskonałym rozwiązaniem gwarantującym szczelne połączenie okna z połacią dachu.

Kołnierz uszczelniający VELUX EDL 
Kołnierz uszczelniający VELUX EDL dedykowany jest do pokryć płaskich o wysokości profilu do 16 mm. Może zostać zastosowany do takich pokryć dachowych jak gont bitumiczny, papa. Zakres montażu kołnierza wynosi 15° – 90°. Kołnierz uszczelniający VELUX EDW jest doskonałym rozwiązaniem gwarantującym szczelne połączenie okna z połacią dachu.

okna

 • Konstrukcja: 

  Drewniany rdzeń pokryty poliuretanem

 • Wykończenie powierzchni: 

  PVC

 • Przenikalność cieplna okna: 

  Uw = 1,3 W/m2K

 • Przenikalność cieplna szyby: 

  Ug = 1 W/m2K

 • Gwarancja: 

  10

 • Szerokość (cm): 

  78

 • Wysokość (cm): 

  118

Polecamy