Wczytuję dane...
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: WEBERMAN

Zalety

• Oszczędności do 80% energii elektrycznej w stosunku do pompy starego typu.
• Wbudowany czujnik temperatury odpowiadający za włączanie i wyłączanie trybu nocnego - dodatkowa oszczędność energii w instalacjach z kotłami na paliwo stałe nie wyposażonych w automatykę sterującą.
• Pamięć ostatniego nastawionego trybu w przypadku braku zasilania.
• Specjalnie zmodyfikowany wał zapobiegający blokowaniu się pompy po dłuższym postoju. 

Dostępne tryby pracy pompy

• GPA AUTO (nastawa fabryczna) - automatyczne dostosowanie ciśnienia i wydajności pompy do zapotrzebowania ze strony instalacji. Punkt pracy pompy znajduje się w obszarze AUTO na charakterystyce. Optymalne zużycie energii. Tryb domyślnie zalecany do pracy z klasyczną dwururową instalacją ogrzewania grzejnikowego lub podłogowego.
• BL1 - dostosowanie wysokości podnoszenia do aktualnego przepływu w instalacji, punkt pracy będzie znajdował się na krzywej BL1. Tryb domyślnie zalecany do instalacji jednorurowych, opcjonalnie także do dwururowych.
• BL2 - dostosowanie wysokości podnoszenia do aktualnego przepływu w instalacji, punkt pracy będzie znajdował się na krzywej BL2 . Tryb zalecany jako opcjonalny do instalacji grzejnikowych, jedno lub dwururowych.
• HD1 - utrzymywanie stałej wysokości podnoszenia niezależnie od zmian przepływu w instalacji, punkt pracy będzie znajdował się na krzywej HD1. Tryb zalecany jako opcjonalny dla instalacji ogrzewania podłogowego.
• HD2 - utrzymywanie stałej wysokości podnoszenia niezależnie od zmian przepływu w instalacji, punkt pracy będzie znajdował się na krzywej HD2. Tryb zalecany jako opcjonalny dla instalacji ogrzewania podłogowego.
• I, II, III – tryby ręczne do ustawienia trzech prędkości obrotowych, punkt pracy będzie znajdował się odpowiednio na krzywych I, II, lub III.
• Obniżenie nocne - pompa automatycznie zmienia nastawiony tryb pracy na obniżenie nocne (minimalne zużycie energii), gdy nastąpi trwające dłużej niż 2h obniżenie temperatury zasilania w instalacji o ok. 10-15°C (kotły na paliwo stałe bez automatyki sterującej). Po zarejestrowaniu podwyższenia temperatury zasilania o co najmniej 10°C pompa powróci do nastawionego trybu pracy i wyłączy obniżenie nocne. Tryb nocny działa tylko z programami pracy automatycznej i dla pomp zainstalowanych na zasilaniu.

Dane techniczne

Model: GPA 25-60 180
Zakres funkcjonowania: 0,2 - 3 m³/h
Wysokość podnoszenia: max. 6,2 m
Temperatura cieczy: min. +2°C, max. +110°C
Napięcie: 50-60 Hz, ~230V
Maksymalne ciśnienie: 10 bar
Rozstaw przyłączy: 180 mm
Przyłącze: 1 1/2 cala
Temperatura otoczenia: min. +2°C, max. +40°C
Pobór mocy: 5-45 W


 


Kontakt w godzinach

Pon. - Pt.:   8.00 - 17.00
Sob.:   8.00 - 14.00
     
tel.:   (018) 275 51 14 
e-mail:    sklep@modompodhale.pl
Polecamy