Wczytuję dane...
O sklepie

Firma Modom Podhale jest siecią hurtowni materiałów budowlanych. Jesteśmy udziałowcem Grupy Polskich Składów Budowlanych (PSB). Nasza centrala mieści się w Szaflarach, prowadzimy również sprzedaż w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Kościelisku, Jabłonce a także na Słowacji w Liptowskim Mikulaszu.

Oprócz sprzedaży hurtowej, obsługiwania inwestycji i doradztwa zajmujemy się także sprzedażą detaliczną oraz sprzedażą internetową, poza sklepem internetowym jesteśmy obecni na portalu Allegro (link). Wiemy, że dzięki doświadczeniu, które zdobywaliśmy przez lata jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom fachową obsługę - wiąże się to nie tylko z bardzo konkurencyjnymi cenami, ale przede wszystkim z profesjonalnym doradztwem.

Szanując czas naszych klientów nie oferujemy na naszym sklepie internetowym produktów w przypadku których wiemy, że po doliczeniu kosztów transportu nie bylibyśmy konkurencyjni w skali ogólnopolskiej. Na naszej stronie zamieściliśmy te produkty, których jakości jesteśmy pewni i których cena może być atrakcyjna w odniesieniu do oferty naszych konkurentów.
Naszym celem jest aby pod hasłem „Razem Budujemy” móc pomóc naszym klientom w ich przedsięwzięciach remontowo-budowlanych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą
Modom – RAZEM BUDUJEMY !!!