Wczytuję dane...
Okna dachowe VELUX to zawsze trafny wybór

Okna dachowe VELUX zapewniają dostęp do światła dziennego oraz wentylację w domach na całym świecie od ponad siedemdziesięciu pięciu lat. Rodzaj i funkcjonalność okien połaciowych lub świetlików na poddaszu w istotny sposób wpływa na komfort i klimat pomieszczenia. Oferujemy wiele rodzajów okien dachowych. Wybierz jeden ze sposobów otwierania okna dachowego - okno z górnym otwieraniem lub z dolnym, otwierane za pomocą klamki. Okno połaciowe VELUX to najlepszy wybór na każdy dach.

Wyższy stopień energooszczędności, lepsza izolacja akustyczna i łatwiejsze czyszczenie - okna dachowe VELUX z linii Standard Plus zostały wyposażone w funkcje dostępne do tej pory w produktach premium. Zobacz film.
Wybierając okno dachowe zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostało wykonane. Do wyboru masz okna drewniane oraz drewniano-poliuretanowe. Dowiedz się, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie. Zobacz film.
Wszystkie okna dachowe VELUX mają czwartą klasę szczelności, co skutecznie chroni przed zimnym powietrzem i utratą ciepła. Zobacz film i dowiedz się, jak VELUX dba o izolację okien dachowych.