Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4039784729650
Wysyłka od: 18.00 PLNkarcher K5 1.180-633.0 to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w czyszczeniu tarasu, samochodu, roweru, czy też mebli ogrodowych oraz narzędzi. Urządzenia z linii Standard klasy K 5 to mocne i niezawodne maszyny wyposażone w chłodzone wodą, trwałe silniki. Zostały zaprojektowane w taki sposób, byś miał na starcie wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia w dużym, aż 8-metrowym promieniu roboczym.

Skuteczność na wielu powierzchniach

To wszechstronne urządzenie, które znajdzie zastosowanie podczas porządków domowych lub w trakcie mycia wielu powierzchni i sprzętów. W zestawie znajduje się wąż wysokociśnieniowy i poręczny pistolet zapewniające duży, 8-metrowy promień roboczy, wysoce skuteczną lancę Vario Power z regulacją ciśnienia, lancę z dyszą rotacyjną do usuwania uporczywych zabrudzeń oraz filtr wstępny zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie.

System Quick Connect

Dzięki systemowi Quick Connect zastosowanemu w myjce Karcher K5 1.180-633.0 z łatwością podłączysz i odłączysz wąż wysokociśnieniowy.System Quick Connect pozwala na błyskawiczne złożenie myjki ciśnieniowej wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Wąż podłączysz do urządzenia jednym kliknięciem i równie łatwo go usuniesz, a to właśnie za sprawą sprytnych szybkozłączek.

Praca ze środkiem czyszczącym - Plug ‘n’ Clean

Zyskaj jeszcze lepsze efekty dodając środek czyszczący! Myjka ciśnieniowa Karcher K5 o mocy 2100 W została wyposażona w system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania - to wbudowany wężyk do zasysania środka czyszczącego, który ułatwia pracę. Połączenie wysokiego ciśnienia z detergentem sprawia, że osiągniesz doskonałe efekty.

Kompaktowa i mobilna

Niewielkie gabaryty i waga sprawiają, że myjka ciśnieniowa Karcher K5 1.180-633.0 jest mobilna, a jednocześnie bardzo skuteczna. Urządzenie jest łatwe w przechowywaniu i transporcie - mieści się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego. Po skończonej pracy zwiniesz wąż na specjalnym haku – pozwoli to na wygodniejsze przechowywanie urządzenia. Jeśli zajdzie potrzeba przestawienia myjki, zrobisz to z łatwością, Karcher K 5 Home wyposażony został bowiem w duży, solidny uchwyt.

Silnik chłodzony wodą

Myjka ciśnieniowa Karcher K5 została wyposażona w wydajny silnik, który dodatkowo jest chłodzony wodą. Takie rozwiązanie przyczynia się nie tylko do zwiększenia żywotności i niezawodności samego urządzenia, ale i do zwiększenia kultury pracy poprzez obniżenie poziomu głośności.

Producent: Karcher
Kolor: Żółto-czarny
Ciśnienie robocze: 125 bar
Ciśnienie maksymalne: 145 bar
WydajnośćMaks. 500 l/h
Materiał głowicy pompy: Aluminium i kompozyt
Materiał korpusu pompy: Aluminium
Moc: 2100 W
Typ silnika: Indukcyjny
Regulacja ciśnienia: Tak
Maksymalna temperatura wody: 45 stopni
Regulowany przepływ detergentu: Nie
Długość węża: 8 m
Materiał węża: PVC
Zasilanie w detergent: Kanister mocowany na klips
Wyłącznik termiczny: Tak
Koła: Tak
Przyłącze wody: Tak
Poziom mocy akustycznej: 71 dB
Waga: 14,2 kg
Wymiary:  (S x G x W) 38,5 x 34,4 x 36 cm

SKŁAD ZESTAWU:

  • Myjka ciśnieniowa Karcher K5 1.180-633.0 2100W
  • Wbudowany wstępny filtr wody
  • Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4''
  • Pistolet spryskujący
  • Wąż wysokociśnieniowy 8 m
  • Lanca Vario Power
  • Lanca z dyszą rotacyjną
  • Środek czyszczący uniwersalny 1 l
  • Instrukcja obsługi
  • Oryginalne opakowanie