Wczytuję dane...
Model: 10041712
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902120176427
Wysyłka od: 18.00 PLN
Producent: TYTANAkryl do fasad jest elastycznym uszczelniaczem, stworzonym specjalnie do uszczelniania, spoinowania i uzupełnienia ubytków w murach i fasadach pokrytych tynkiem.

Charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonale nadaje się do malowania. Jest bezzapachowy odporny na mróz i promieniowanie UV. Może być stosowany wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

 Zalety Do tynków Malowalny Elastyczny Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz Dobra przyczepność do powierzchni porowatych Zastosowanie Wypełnianie rys, pęknięć i spoin w ścianach i sufitach przed malowaniem Uszczelnianie ościeżnic drzwiowych, ram okiennych, parapetów, balustrad Fugi między murem a, listwami przypodłogowymi, schodami, sufitem i gniazdkami Łączenie elementów konstrukcyjnych i budowlanych poddanych małym naprężeniom Drobne naprawy przed malowaniem

Dane techniczne Kolor: biały Konsystencja: gęsta pasta Czas utwardzania: 1 mm/ 24 h* Odporność temperaturowa ( po utwardzeniu): od -20°C do +80°C Temperatura aplikacji: od +5°C do +40°C Czas obróbki: 10-15 min.* Przystosowanie do ruchu (ISO 9047): 7,5 % *Mierzone w temp. 23ºC i wilgotności względnej 50%. Niższa temperatura i wilgotność oraz większa grubość spoiny wydłużają czas utwardzenia.