Wczytuję dane...
Model: 1016465
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 6424002002369
Wysyłka od: 18.00 PLN

Nóż Santoku do siekania Fiskars Royal 17 cm

Nóż typu azjatyckiego przeznaczony do porcjowania mięsa i ryb oraz siekania ziół. Idealne połączenie nowoczesnego designu, równowagi i funkcjonalności. Elegancki design noży Fiskars to połączenie dobrej ergonomii, stylowego wyglądu i doskonałej równowagi. Wygląd noża został zaprojektowany przez Jacoba Leth-Espensena, który w 2011 roku otrzymał nagrodę za najbardziej atrakcyjny design serii produktów Fiskars. Wysokiej jakości ostrze wykonane ze stali niemieckiej o optymalnej twardości 55 HRC. Niezwykle odporny na korozję. Gwarancja wyjątkowo długotrwałej używalności. Wypukłe ostrze tnące zmniejsza tarcie i zapewnia ostrość ostrza. Ostrze jest zaostrzone na tarczy szlifierskiej, co zapewnia doskonałą wydajność. Ergonomiczny uchwyt z prostym zabezpieczeniem sprawia, że ​​cięcie nożem jest łatwe, wygodne i bezpieczne.

Uchwyt jest formowany ze stali nierdzewnej.

Pod uchwytem znajduje się dosyć duża przestrzeń na wygodne ułożenie palców podczas trzymania noża tzw. osłona na palce.

Rękojeść jest wykończona czarną, matową, antypoślizgową nawierzchnią.

Noże Fiskars mogą być myte w zmywarce.

Aby utrzymać  większą trwałość ostrza, jednak zalecamy ręczne mycie noża.

Po umycie nóż należy koniecznie spłukać i wysuszyć.

Nie należy pozostawiać noża Fiskars mokrego lub z zaschniętymi  resztkami żywności, ponieważ kwasy zawarte w żywności mogą powodować długotrwałe uszkodzenia ostrza.

Nóż pozostaje ostry przez dłuższy okres czasu, przy używaniu go do krojenia  na odpowiedniej powierzchni, takiej jak deski z drewna lub tworzywa sztucznego.

Aby noże Fiskars były jak najdłużej ostre należy przechowywać je w drewnianym bloku lub na taśmie magnetycznej.

Nóż jest zapakowany w eleganckie pudełko.

Polecamy