Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901874927170
Wysyłka od: 18.00 PLNmpregnat do ogrodzeń PROTECT

IMPREGNAT PROTECT to preparat do stosowania na nawierzchniach z betonu i kamienia. W przypadku ogrodzeń łupanych GORC® de Luxe preparat ten pięknie wzmacnia i wydobywa kolor.

Dedykowany do wszystkich produktów JONIEC®, z wyjątkami:

  • Nie stosować do ogrodzeń GORC® oraz ROMA w kolorach: SILVER, SNOW, BIAŁY - może pojawić się efekt zszarzenia jasnego koloru. Tu zalecamy Impregnat hydrofobowy uniwersalny - również dosepny u nas.
  • Nie stosować do ogrodzeń, w których stosowana jest technologia SCRATCH: ogrodzenia GORC® Top, ROMA Perfect, ROMA Diamond oraz ROMA Nova. Tu zalecamy Impregnat hydrofobowy uniwersalny - również dosepny u nas.
  • Nie impregnować tym preparatem ogrodzeń z cegły klinkierowej. Na okładzinach wapiennych, z piaskowca lub innych skał naturalnych zaleca się wykonanie próby. 
  • Nie stosować do ogrodzeń ROMA Horizon kolor biały i grafitowy. Tu zalecamy impregnat koloryzujący.

EFEKTY DZIAŁANIA:

1 zwiększa odporność na zabrudzenia i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych,

2 poprawia wygląd powierzchni,

3 wzmacnia kolor,

4 zmniejsza ścieralność.

Impregnację zaleca się wykonać nie wcześniej, niż miesiąc po zakończeniu budowy.

Temperatura stosowania od +5oC do +25oC. Impregnat aplikować tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych - przed zastosowaniem uwzględnić warunki atmosferyczne (deszcze, mróz, zbyt wysoka temperatura). średnia wydajność z 5L - ok. 25m2 Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami i zaleceniami zamieszczonymi na etykiecie produktu.